Panel:

Płatności mobilne Neterapay są bardzo proste, szybkie i bezpieczne. Dzięki temu jest to popularna metoda płatności, z której można korzystać nawet w niektórych kasynach online z czeską licencją. Dlatego oferujemy przegląd, w którym dowiesz się najważniejszych rzeczy na temat portfela neterapay.

'; ?>
Napisz do nas biuro@versonet.pl

Oferta dla domu

Serwis i pogotowie komputerowe

Napotkałeś problem, który blokuje dalszą pracę z komputerem? Wyskakujące okno w aplikacji doprowadza Cię do szału? Utraciłeś dane z dysku lub karty pamięci?
Wykorzystaj nasze doświadczenie i pozbądź się problemu!

Budowa i serwis sieci LAN / WiFi

Nie masz zasięgu w całym domu? Sygnał zanika lub strony bardzo wolno się otwierają? Zamów diagnostykę sieci LAN oraz WiFi w domu i korzystaj z sieci tam gdzie tego potrzebujesz.

Administracja sieciami LAN/WAN

Sprawna i bezproblemowa praca sieci domowej, odpowiednie zabezpieczenie przed nieautoryzowanym dostępem, zdalny dostęp przez VPN to tylko niektóre z zadań, w wykonaniu których chętnie Cię wyręczymy!

Monitoring wizyjny

Chociaż nie zawsze masz możliwość osobistego sprawdzenia co się dzieje w Twoim domu, to dzięki zdalnemu dostępowi do monitoringu, będziesz miał możliwość kontroli sytuacji i sprawdzenia czy Twoja rodzina jest bezpieczna.

Pomoc zdalna & Helpdesk

Dla stałych klientów świadczymy usługę zdalnej pomocy i doradztwa informatycznego. Czasem wystarczy szybki kontakt z doświadczonym informatykiem, aby w kilka minut rozwiązać problem, który bez wsparcia może zmarnować Twój cenny czas!

Gwarancja satysfakcji!

Jeśli nie uda nam się rozwiązać problemu lub wymagana naprawa sprzętu okaże się nieopłacalna – nic nie zapłacisz!

kontakt